Plaza Kasko Sigortası

Plaza Kasko Sigortası “Genişletilmiş Kasko”, benzersiz avantajlar ve “tek bir poliçe” ile aracınız için ihtiyaç duyulan bütün sigorta teminatlarını bir arada sunar. Tek bir marka için değil tüm araç markaları için özel bir kasko ürünümüzdür.

Tüm hizmetlerini yetkili servislerden almak isteyenler, Plaza Kasko Sigortası ile çok sayıda anlaşmalı servis istasyonu seçeneğinden 7 gün/24 saat hizmet sağlayan asistans yardımlarına kadar çok sayıda hizmetten yararlanma ayrıcalığına da kavuşmaktadır.

Poliçe dönemi içerisinde bir adet orijinal cam değişimi muafiyetsiz ve hasarsızlık indirimi etkilenmeden yapılmaktadır.

Ayrıca, araçta meydana gelecek küçük çaplı hasarlar için anlaşmalı-yetkili servislerimizde geçerli olacak şekilde mini onarım hizmeti sağlanmaktadır. Bu kapsamda verilecek hizmetler hasarsızlık indirimi kademesini etkilememektedir.

Plaza Kasko Sigortası’nda Anadolu Sigorta’nın müşterilerine sunduğu en önemli farklılıklardan biri de sektörde, tüm araç grupları için ihtiyari mali mesuliyet teminatını “sınırsız” veren tek sigorta şirketi olmasıdır.

Plaza Kasko Sigortası ile hem aracınızı hem de bütçenizi güvence altına almış olursunuz. Türkiye’nin en köklü ve öncü sigorta şirketi Anadolu Sigorta’da tek bir poliçe ile aracınız için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm sigorta teminatlarına bir arada, üstelik benzersiz avantajlarla sahip olabilirsiniz.

Teminatlar

Ürünler

Birleşik Kasko

Plaza Kasko

Kasko

Römork tipi araçlar dışında kalan tüm araçlar için düzenlenen geniş kapsamlı poliçe tipidir

Römork tipi araçlar dışında kalan tüm araçlar için düzenlenen, anlaşmalı yetkili servislerde ekstra avantajlar sunan geniş kapsamlı poliçe tipidir

Çarpma / Çarpışma

Evet

Evet

 

Yanma

Evet

Evet

 

Çalınma

Evet

Evet

 

Kötü Niyetli Hareketler

Evet

Evet

 

Artan Mali Sorumluluk

Evet*

Evet*

 

Mini Onarım

Evet

Evet**

 

Koltuk Ferdi Kaza

Evet

Evet

 

Hukuksal Koruma

Evet

Evet

 

Anadolu Hizmet

Evet***

Evet***

 

** Sadece anlaşmalı-yetkili servislerde geçerli olacak şekilde 200 TL limitle mini onarım hizmeti sağlanmaktadır.* Teminat limiti isteğe bağlı olarak sınırsız limite kadar çıkmaktadır

*** İkame araç onarım süresince pert dahil seçeneği ile sunulmakta olup lüks segment araçları da kapsamaktadır.

Birleşik Kasko/Plaza Kasko ve Pert Kasko için verilen Anadolu Hizmet teminatları farklılıklar içermektedir.


Hizmetlerimiz


  0(532)278-2011